Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

    Regulamentul sectiunii

    Th3 KiL33R
    Th3 KiL33R
    Special Moderator
    Special Moderator


    Numarul mesajelor : 33
    Data de inscriere : 28/06/2009
    Localizare : FORUM

    Regulamentul sectiunii Empty Regulamentul sectiunii

    Mesaj  Th3 KiL33R Dum Iun 28, 2009 5:41 am

    1. Cereri unban

    1.1 NU deschideti topic pentru cerere de unban! Postati doar in topicul indicat, respectiv acesta!
    1.2 Daca doriti vreo lamurire pentru un ban primit, deschideti un topic nou dupa modelul:
    * Nume topic: Nick-ul dvs
    * Continut:
    - Am primit ban de la adminul x pe motivul y. Nu mi-e clar ..... sau nu mi se pare a fi corect deoarece .....
    1.3 Model cerere unban (daca n-o respectati nu va fi luata in considerare):
    - Nick-ul tau EXACT din joc:
    - Level detinut:
    - IP-ul tau:
    - Adminul care te-a banat:
    - Motivul pentru care ai primit ban:
    - Data la care ai primit ban:
    - Data la care a expirat ban-ul:
    - O explicatie:
    - Link catre ban (la plangeri sau in ban list):

    2. Reguli impotriva spam-ului

    2.1 Nu doresc chat in topicul pentru cereri unban, orice alt post in afara de cererea propriu-zisa, comentarii din partea altora, thread bumping, intrebari de genul "se mai scoate?", "cat dureaza?", etc vor fi sanctionate prin suspend. Cu alte cuvinte in acel topic vor aparea DOAR cereri si atat. Singurii care au dreptul sa intervina in cazul in care au ceva serios de completat sunt adminii. Restul, fie va abtineti, fie primiti suspend.
    2.2 Nu imi trimiteti PM-uri legat de cereri unban, cand am timp cu siguranta ma uit in acel topic si va raspund. O data cu noul mod voi da acces mai multor admini sa scoata ban-uri dar nu-i stresati nici pe ei. Sanctiune - warn up pana la suspend, in functie de caz.
    2.3 Nu acceptam cereri de unban din partea altora, sa zicem ca x a luat ban si vine y sa posteze pentru el. Exclus! Fiecare isi posteaza cererea de unban.
    2.4 Cererile incorecte de unban vor fi sanctionate prin warn up.

    3. Limbaj

    Folositi un limbaj politicos atunci cand faceti o cerere pentru unban, nu este greseala adminilor ca nu ati stiut sa va abtineti de la injurat pe server sau ce ati mai fi facut. Din moment ce veniti pe forum sa injurati/jigniti/insultati adminii, nu va asteptati sa vi se scoata ban-ul!

      Data/ora curentă este: Lun Apr 29, 2024 8:58 pm